Jazyk: CZ, EN

Další nová posila do týmu LOGeco: Na back office přichází Michäel März

5.7.2021

Vzhledem k tomu, že je o naši společnost velký zájem a je doslova zasypána dotazy z řad potenciálních zájemců nebo investorů o jednotku na zpracování odpadu ERVOeco, rozhodli jsme se posílit náš tým o zkušeného kolegu, který bude mít silné zázemí v oblasti obchodu a péče o zákazníky. 

Od 1. 7. 2021 naše řady rozšířil Michäel März, který za svou kariérou prošel dynamickým prostředím českých fintech startupů. V těch měl na starosti převážně práci s klienty, back office podporu platforem a obchod, přičemž vedl i týmy lidí se stejnou odpovědností. S těch nejznámějších společností, kde Michäel vedl nebo působil na zákaznické podpoře můžeme jmenovat Zonky nebo Bondster, kde zároveň zastupoval roli jednatele společnosti. 

Michäel mluví plynně anglicky a při práci se stále také věnuje studiu na vysoké škole, a to konkrétně na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde zároveň získal bakalářský titul. Je mu 30 let. Ve volném čase nejraději tráví svůj čas se svou ženou a dvěma dětmi, rád také běhá a chvilku si najde vždy také na osobní rozvoj a sebevzdělávání například v podobě španělského jazyka či lekcí programování.

“Zkušenosti Michäela ze startupové fintech scény jsou pro mě zárukou, že jsme našli toho pravého člověka, který se bude citlivě a empaticky věnovat všem našim zákazníkům a obchodním partnerům. Jeho schopnost komunikace je vynikající. Jsem rád, že bude naším hlasem společnosti směrem k zákazníkům,” dodává Miroslav Šilhan, ředitel společnosti LOGeco.

Zajímají vás novinky o znečištění planety, ekologii nebo recyklaci?