Jazyk: CZ, EN

Jsme finalistou cen Český Goodwill 2020 v kategorii Inovace

Naše revoluční jednotka na zpracování odpadu ERVOeco od skupiny LOGeco se stala finalistou v projektu Český Goodwill v kategorii Inovace. Celkem jsme se dostali mezi 7 hlavních finalistů této kategorie. Slavností vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií proběhne 21. 1. 2020 a bude online z důvodu COVID-19. Děkujeme všem našim partnerům, klientům, věřejnosti i sympatizantům za projevenou důvěru. Velmi si toho vážíme. 

Finalista Český Goodwill 2020

Nominovaný byl za nás také jako osobnost náš ředitel a investor Miroslav Šilhan. Vzhledem k jeho profesním zkušenostem má velký potenciál ovládnout i individuální část soutěže. Miroslav Šilhan se od začátku své kariéry věnoval řízení a zahraničnímu obchodu. První zkušenosti nabral ve společnosti Kremlin export, kde vydržel dlouhých 7 let. Následovala pozice obchodního manažera v akciové společnosti Laktos, kde vybudoval značku „Star Brand“ v Bangladéši a v Thajsku. Ta je v současnosti jednou z nejsilnějších obchodních značek v potravinářském velkoprůmyslu na těchto trzích. Ve společnosti ICZ a.s., která je jednou z předních českých společností v oblasti aplikačního software, bezpečnosti a infrastruktury pracoval na pozici obchodního ředitel pro zahraniční obchod. 

Další jeho osud už je vedený spíše z pozice výkonného majitele přední klenotnické značky, pro kterou vybudoval pobočky v Saigonu, Varšavě, Hong Kongu a Dubaji a navázal úspěšnou spolupráci Miss Universe. Následně se přesunul do své společnosti Belanto, která zprostředkovávala a budovala obchod s asijskými a arabskými zeměmi. Mezi jeho úspěšné projekty patří projekt bioplynové elektrárny Phon Phen, modernizace letiště Suleimania v Iráku uvedení výrobků Tany a.s. na rumunský trh a jiné projekty. Dnes Miroslav je spolumajitelem, investorem a generálním ředitelem společnosti Logeco, která je vlastníkem a jediným výhradním dodavatelem pro ČR i svět technologie ERVOeco. 

Do projektu Český Goodwill se dalo přihlásit do konce června. Následně pak porota vybírala finalisty, které zveřejnila 1. září. Celé září probíhala hodnotící fáze – hlasování veřejnosti a hodnocení odborné poroty. 

Český Goodwill je oceněním pro firmy, kterých si lidé váží, s historií od roku 2013. Pořadatelem ocenění je česká poradenská firma ISO Consulting, člen skupiny HPCG. Nad transparentním průběhem dohlíží světově uznávaná certifikační autorita TÜV SÜD Czech. Mediálními partnery jsou RADIOHOUSE a FTV Prima. Partnery ocenění Český Goodwill 2020 jsou společnosti X Production Digital, LORIKA CZ a Etnetera Group. Držte nám palce!

Zajímají vás novinky o znečištění planety, ekologii nebo recyklaci?