Jazyk: CZ, EN

LOGeco má novou obchodní ředitelku Janu Mückovou

1. 12. 2020 – Od prosince vede obchodní oddělení skupiny LOGeco bývalá ředitelka investiční P2P platformy. Jana Mücková posiluje společnost LOGeco, která je jediným investorem revoluční technologie ERVOeco na zpracování odpadu.

Český vynález technologie ERVOeco dokáže zpracovat běžný netříděný komunální odpad stejně jako netříděné plasty, zbytky potravin nebo zdravotní odpad a přeměnit jej na suroviny znovu použitelné pro energetiku, petrochemický průmysl a zemědělství (hnojiva). Tato jedinečná technologie vrací v nekonečném koloběhu použité výrobky znovu do života. Technologie ERVOeco by si dokázala poradit i s tím, co míří na skládky.

„Velmi děkuji bývalé společnosti Bondster za velkou příležitost profesně růst a poznat, jaké je vést ve vedoucí pozici mezinárodní tým lidí. Nyní pro mě nastal čas posunout se dál. Využila jsem proto nabídky skupiny LOGeco, která prodává celosvětově unikátní technologii. Dostat se opět do mladé dynamické firmy, kde budu budovat vše od začátku, byla moje hlavní motivace. Nyní budu zastupovat LOGeco po celém světě a těším se na to, že budu mít možnost měnit naši zemi k lepšímu a svět bude mít menší problémy s odpady,“ říká Jana Mücková, obchodní ředitelka LOGeco.

Dvaatřicetiletá Jana Mücková měla v Bondster nejprve na starosti, tak jako nyní v LOGeco, akvizici zahraničních partnerů, ale během několika měsíců se vypracovala na pozici ředitelky společnosti. Před nástupem do Bondster působila několik let v České exportní bance jako zástupkyně ředitele odboru Mezinárodní vztahy a komunikace.

Jana Mücková vystudovala VŠE v Praze se specializací na finance, mezinárodní vztahy a diplomacii. V rámci svého studia absolvovala dvě stáže na předních asijských univerzitách. První zkušenost získala v Hongkongu na Chinese University of Hongkong a následně dokončila roční stipendijní magisterský program na čínské Zhejiang University (Čeťiangská Univerzita). Během svých pobytů v Asii absolvovala také pracovní stáž na šanghajské pobočce české agentury Czech Trade a stala se spoluautorkou knihy Obchod s Čínou bez rizika a se ziskem. Hovoří plynně anglicky, domluví se francouzsky a čínsky. Její zájmy jsou četba, běh a vysokohorská turistika. 

LOGeco je jediným majitelem, výrobcem a zároveň výhradním prodejcem technologie ERVOeco pro celý svět. Jednotka dokáže zpracovat například pleny, roušky, respirátory, staré oblečení, koberce, domácí spotřebiče, pneumatiky, ale i kaly z čistíren odpadních vod, průmyslové odpady, plasty z recyklace automobilů, ropné laguny, odpadní dřevo, bioodpad a desítky dalších druhů odpadu. Z nich dokáže katalytickou depolymerací vytěžit suroviny znovu použitelné pro výrobu obalů, domácích spotřebičů, plastů, pneumatik nebo třeba dětských plen.

O nástupu Jany Mückové do společnosti LOGeco se můžete dočíst také v médiích jako například na ekonomickém webu Kurzy.cz.

Zajímají vás novinky o znečištění planety, ekologii nebo recyklaci?