Jazyk: CZ, EN

LOGeco obsazuje pozici Business Development Manager

12.5.2021

Ondřej Fila nastupuje do LOGeco na pozici Business Development Manager. Jeho hlavní odpovědností je rozvoj obchodních aktivit v České republice, identifikování nových obchodních příležitostí a spolupráce s byznysovými partnery po celém světě.

Ondřej Fila začínal svoji pracovní kariéru ještě při studiích na Vysoké škole ekonomické u společnosti GSI distribution s.r.o., která je výhradním distributorem a prodejcem dopravního prostředku Segway do ČR. Po dokončení magisterského programu se specializací Informační management zamířil Ondřej do bankovnictví. V Komerční bance měl na starosti od roku 2016 interní IT projekty s přesahem do obchodní části banky. Byl zodpovědný za jejich životní cyklus – návrh, realizaci a implementaci do stávajících systémů s následným propojením do dalších podpůrných aplikací banky.

V roce 2018 postoupil na pozici Informační Architekt, kdy zajišťoval dlouhodobě udržitelný a konzistentní rozvoj informační architektury na projektu BI4SG s cílem provozovat a rozvíjet datové sklady bank patřící do finanční skupiny Société Générale, a to v různých 14 afrických zemích. LOGeco posílil Ondřej letos v dubnu. 

„Je pro mě velká výzva posunout se ze stabilního bankovního prostředí do rychle rostoucího startupu. Jsem neskutečně fascinován technologií ERVOeco, kterou budu v ČR i ve světě zastupovat. To, jaký je o ni obrovský zájem, mě utvrzuje v mém rozhodnutí přejít do společnosti LOGeco.” dodává nový Business Development Manažer Ondřej Fila.

Ondřej Fila rád cestuje, věnuje se turistice nebo sportu. Svůj volný čas věnuji rodině, malé dceři a zahradě.

Zajímají vás novinky o znečištění planety, ekologii nebo recyklaci?