Jazyk: CZ, EN

O linku ERVOeco je velký zájem v zahraničí

Zástupci skupiny LOGeco se zúčastnili významného jednání ředitelů zahraničních kanceláří CzechTrade a odnesli si cenné kontakty na potenciální zahraniční partnery, a to hned v několika zemích.

Naši zástupci z obchodního oddělení se zúčastnili akce zvané Meeting Point, kterou pořádá agentura CzechTrade spojující české podnikatele se zahraničními partnery. Skupinu LOGeco na setkání zastupoval Michäel März z obchodního oddělení a navázal spolupráci s kolegy působícími v Rusku, na Ukrajině, ve Spojených arabských emirátech a Skandinávii. Michäel seznámil reprezentanty jednotlivých zemí s naší unikátní jednotkou na ekologické zpracování odpadu ERVOeco a představil nové možnosti automatického procesu surovinové recyklace odpadu.

„V rámci všech jednání jsme se bavili o místním prostředí s ohledem na zpracování odpadů – jak jsou tyto země daleko s možnostmi zpracování odpadu a jak tuto činnost legislativně upravují. Dále jsme se řešili možnosti účastí na konferencích či webinářích s tématem odpadového hospodářství, kde bychom mohli naši technologii prezentovat. V neposlední řadě jsme dostali i zajímavé tipy na další pořádané akce – například mise, které slouží k prezentaci a navázání obchodních kontaktů jak v Česku, tak na území zmíněných států,“ přibližuje svoji účast Michäel März z LOGeco.

Podle jeho slov byli bez výjimky všichni zástupci CzechTrade činností LOGeco nadšení. Dále Michäel získal velmi cenné kontakty na firmy, asociace či municipality působící v daných regionech v odpadovém hospodářství. Těm bude postupně celé naše obchodní oddělení představovat vhodná řešení jejich problémů s plasty či odpadem.

Ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade se v Praze setkali téměř po dvou letech. Tato setkání pomáhají českým exportérům otevírat vícero dveří, než by přineslo individuální snažení v neznámém prostředí. Agentuře CzechTrade patří ze strany LOGeco velký dík za možnost se setkání zúčastnit. Pro nás to znamená potvrzení zájmu o naši jednotku ERVOeco a možnost rozšiřovat své aktivity v zahraničí.

Zajímají vás novinky o znečištění planety, ekologii nebo recyklaci?